Зимни Спални Чували

Покажи:
Сортирай по:

Спален чувал с гъши пух 195

Ветроустойчив, дишащ, водоотблъскващ, Външен слой - 100% найлон водоотблъскващ, подплата:найлон 100%..

325.00 лв

Зимни Спални Чували